IVIRTUAL.CZ
3d scan, fotografie, video

BUĎTE JINÍ, BUĎTE JEDINEČNÍ

Matterport vytváří realistické digitální dvojče pro všechny typy zastavěných prostor, což umožňuje klientům a zúčastněným stranám snadno prozkoumat a vyhodnotit vlastnosti nemovitosti. 

Tím, že svým potenciálním klientům umožníte vidět své nemovitosti ve 3D, můžete vyniknout před konkurencí a nabídnout pohlcující zážitek, který není možný s fotografiemi nebo 360 prohlídkami.

3D sCAN - MATTERPORT

Vstupte prostřednictvím 3D skenu do virtuální reality. Po spuštění prohlídky se pohybujte kdekoli po nemovitosti kliknutím do prostoru, nejlépe po naznačených bílých terčících v prostoru. Dostanete se tak všude, kam chcete jít. Pohled můžete natáčet pohybem myši s přidržením levého tlačítka. Vlevo dole malé ikony umožní přepínání mezi patry, prohlídku 3D půdorysu, celkový náhled na tzv. skleněný dům.

3D sCAN - MATTERPORT

Získejte výhodu Matterportu. 
Ke snímání dat používáme profesionální kameru Matterport Pro2. Umožněte svým klientům vidět vaše nemovitosti ve 3D.  Poskytněte pohlcující zážitek, který u fotografií nebo 360° prohlídek není možný. Vyniknete tak nad konkurencí. 

3D kamera - Matterport Pro2

  • Standard pro profesionální 3D snímání ve své třídě
  • Profesionální rozlišení fotografií (134 megapixelů) a 3D přesnost
  • Skvělé pro skenování prostoru jakékoli velikosti
  • Ideální pro domy, byty, hotely, komerční budovy
  • Vysoce kvalitní 3D snímání s neomezeným množstvím fotografií ve vysoké kvalitě kvalitě tisku 4K
  • Nejlepší venkovní kvalita obrazu
  • Měření podlahové plochy
  • Data pro vytvoření 2D a 3D půdorysu

Ať už jste investor, pojišťovací agent, realitní agent, makléř nebo správce nemovitostí vždy vám 3D virtuální prohlídky Matterportu mohou zvýšit provize, oslovit širší publikum a rychleji uzavřít kupní smlouvy na nemovitosti. Z průzkumů společnosti Matterport vyplývá, že více než 70 % realitních makléřů využívajících Matterport získává díky virtuální prohlídce důvěru a další nemovitosti do své nabídky. Zároveň téměř 90 % lidí s větší pravděpodobností zavolá o další informace. Pomocí 3D virtuálních prohlídek rozšíříte svoje služby o nabídku, kterou vaši klienti ocení. Pomocí 3D skenu otevřete dveře všem zájemcům. Ať už jsou z Aše, Ostravy nebo z druhé strany zeměkoule.

3D skenovací kamera Pro2 pro vysoce přesné zobrazování
Zlatý standard pro profesionální 3D snímání z naší nejlepší 3D skenovací kamery ve své třídě.


Kvalitní
Vysoce kvalitní 3D snímání s neomezeným 4K tiskem ve vysokém rozlišení.
Profesionální rozlišení fotografií (134 megapixelů) a vysoká přesnost (3D).
Skvělé při skenování libovolného prostoru.
Ideální pro domy, byty, hotely a komerční budovy.

Virtuální prohlídky nevyužívají ke své práci jenom makléři. Našimi významnými klienty jsou i školy. Ať už střední nebo základní školy. Nesmíme zapomínat ani na školky. Tam všude je důležitý den otevřených dveří, který v době „Covidu“ nemohou školy realizovat. V maximální míře proto využívají virtuální prohlídky, aby ukázaly svým budoucím studentům všechny možnosti, které škola nabízí.

Virtuální prohlídky provádíme kamerou Matterport Pro2. Prostor naskenujeme během jednoho až dvou dnů podle rozsahu a další maximálně tři dny si vezmeme na zpracování. Zašleme vám odkaz na virtuální prohlídku, data jsou uložena na cloudu společnosti Matterport. Virtuální prohlídku můžete začít hned využívat. My vám do ní podle vašich požadavků již v průběhu používání budeme umisťovat tzv. terčíky, tedy upoutávky na zajímavé prostory, které si vyberete, a doplníme je popisem, cenami s popisem výrobků, fotkami nebo videi, které nám dodáte.

Co to všechno stojí? Cena se odvíjí podle počtu nasnímaných bodů a naskenované plochy – ze zkušenosti si troufáme říct, že např. dvě prodejní patra o rozloze cca. 2 500 m2 bude možné naskenovat pomocí cca 1000 bodů. Cena začíná na 10 000 Kč.  Uložení na cloudu je první rok zahrnuto v ceně.

Rodinné domy často nemají zachovalou stavební dokumentaci a tam je sken nenahraditelným pomocníkem pro orientaci vaší i vašeho klienta. Skenujeme nejen obytné prostory, ale i složitá a tmavá sklepení, stejně jako zaprášené a těžko přístupné půdní prostory. Celek vám pak dá dokonalý a snadno čitelný obraz nemovitosti. Sken bytu umožní rodině a přátelům, ať už jsou roztroušeni kdekoliv po světě, podílet se na rozhodování vašich klientů při koupi nemovitosti. 

KOMERČNÍ NEMOVITOSTI

Přístup ke skenování komerčních nemovitostí se liší v každém jednotlivém případě. Naskenujeme pro vás rozlehlou výrobní halu o víkendu, abychom neomezili provoz, nebo složitý několikapatrový hotel za běžného provozu. Domluvíme si optimální postup, skenování rozložíme do několika dnů, tak jak to umožní obsazenost pokojů. Skenování muzea zahájíme klidně ve tři ráno, aby bylo možné v deset dopoledne otevřít pro návštěvníky.
Stejně tak sken umožní developerům a investorům předběžnou kalkulaci nákladů potřebných ke zhodnocení své investice. Investiční příležitosti jsou roztroušeny napříč Českou republikou. Ne vždy se rozhodujete sami, zda investovat či neinvestovat. Kvalitní sken vám velmi usnadní společné rozhodování při koupi zajímavé investice. Složitá a tmavá sklepení, stejně jako zaprášené a těžko přístupné půdní prostory pro nás nejsou problém. Celek vám pak dá dokonalý a snadno čitelný obraz nemovitosti.

fotografie - rozlišení 4K

Fotografie vytváříme z 3D skenu. Je možné tedy pohled vždy natočit podle vašich potřeb bez nutnosti znovu se do nemovitosti vracet a prostor přefotit. Fotografie jsou ve formátu 16:9 nebo 4:6 jako u běžných fotografií. Rozlišení je 4K, to je srovnatelné s fotografií vytvořenou středněformátovou zrcadlovkou.

fotografie - panoramatické foto 360 pano

Panoramatická fotka 360° umožní prohlídku okolí v kruhovém rozsahu. Libovolně se otáčejte tam a zpět, koukejte nahoru i dolu, pohled podle potřeby přibližujte nebo oddalujte. Pohyb spustíte prostřední ikonou se startovací šipkou vlevo dole. Fotografie se pohybuje buď sama, nebo ji aktivně ovládáte kurzorem. Panoramatické fotografie je nejlepší upoutávka na sociálních sítích před zahájením inzerce. Jednoduše ji vložíte do příspěvku jako klasickou fotografii a vzbudíte zájem o vámi připravovaný prodej nemovitosti.

půdorysy - 3d půdorys

Aktivní 3D půdorys umožní vašim klientům rychlý přehled o dispozici nemovitosti, jednotlivých patrech. Stačí kliknout do kteréhokoliv místa půdorysu a okamžitě v tomto místě vstoupíte do virtuální prohlídky nemovitosti a vybrané místo si podrobně ze všech úhlů prohlédnete.

půdorysy - 2d půdorys

Klasický 2D půdorys poskytuje přesné rozměry obytné plochy, jednotlivých místností. Zobrazená dispozice je přehledná a snadno rozeznáte nosné zdivo a ostatní zásadní stavební prvky. Půdorys je ve formátu .jpg nebo .pdf a lze ho tak snadno vytisknout v běžném kancelářském softwaru.

video - promo video, intro video

Promo video umožňuje po spuštění plynulý průchod nemovitostí, sestavujeme ho pro vás z naskenovaných dat a je možné do něj vložit jakoukoliv grafiku, například vaše logo, popisky, zvukový podkres a podobně. Je to skvělý nástroj pro použití na prezentaci nemovitosti na sociálních sítích, především na vašem kanálu YouTube. Intro video se vytváří automaticky při zpracování 3D virtuální prohlídky a není možná další editace. 

KONTAKTUJTE NÁS, POMŮŽEME VÁM

Jsme rádi za váš zájem o naše služby. Napište nám do zprávy bližší informace o nemovitosti. Např. velikost obytné plochy, počet pater, jedná se o bytovou jednotku či rodinný dům se zahradou či bez zahrady atd. Požádejte o ukázku, kde najdete balíček poskytovaných služeb.

DOMANSKÝ PAVEL

IČO: 438 20 239
DIČ: CZ 5610301213

+420 721 826 190

jsme na telefonu od 08:00  do 19:00

E-MAIL:  INFO@IVIRTUAL.CZ