IVIRTUAL.CZ
3d scan, fotografie, video

3d virtuální prohlídka - POHOSTINSTVÍ, ŠKOLSTVÍ, CESTOVÁNÍ

Přístup ke skenování komerčních nemovitostí se liší v každém jednotlivém případě. Naskenujeme pro vás rozlehlou výrobní halu o víkendu, abychom neomezili provoz, nebo složitý několikapatrový hotel za běžného provozu. Domluvíme si optimální postup, skenování rozložíme do několika dnů, tak jak to umožní obsazenost pokojů. Skenování muzea zahájíme klidně ve tři ráno, aby bylo možné v deset dopoledne otevřít pro návštěvníky..

3D virtuální prohlídky nevyužívají ke své práci jenom makléři. Našimi významnými klienty jsou i školy. Ať už středí nebo základní školy. Nesmíme zapomínat ani na školky.

Tam všude je důležitý den otevřených dveří, který v době covidu nemohou školy realizovat. V maximální míře proto využívají virtuální prohlídky, aby ukázaly svým budoucím studentům všechny možnosti, které škola nabízí.

Průměrná podlahová plocha skenovaných objektů je cca. 3 000 m2. Průměrný počet naskenovaných bodů je 1000 bodů na jednu školu. Ve většině případů práci předáme do 48 hodin.

3D sCAN - MATTERPORT NAŠE PORTFOLIUM

KOMERČNÍ NEMOVITOSTI

ŠKOLY

70%

PENSIONY

15%

HOTELY

10%

SHOWROOMY

5%

BYDLENÍ, REKRECE, PRONÁJEM

RODINNÉ DOMY, VILY

50%

BYTY

20%

CHATY, OSTATNÍ

15%

REKR. CHALUPY

15%

KULTURA, POJIŠTĚNÍ, REKONSTRUKCE

KULTURNÍ PAMÁTKY

35%

VÝROBNÍ A SKLADOVACÍ HALY

25%

MUZEA

10%

OSTATNÍ

10%

KONTAKTUJTE NÁS, POMŮŽEME VÁM

Jsme rádi za váš zájem o naše služby. Napište nám do zprávy bližší informace o nemovitosti. Např. velikost obytné plochy, počet pater, jedná se o bytovou jednotku či rodinný dům se zahradou či bez zahrady atd.

DOMANSKÝ PAVEL

IČO: 438 20 239

+420 721 826 190

jsme na telefonu od 08:00  do 19:00

E-MAIL:  INFO@IVIRTUAL.CZ