IVIRTUAL.CZ
3d scan, fotografie, video

Rychlejší 3D modelování s pomocí Matterport BIM Files.

Zvýšte efektivitu práce a návrhové dokumentace za rozumnou cenu.

Co jsou to BIM Data

BIM data jsou digitální informace a modely obsahující podrobné informace o budovách nebo infrastrukturních projektech. Tyto data zahrnují geometrii, materiály, technické systémy a další relevantní informace, které slouží k efektivnímu řízení projektů od návrhu až po provoz. BIM data usnadňují koordinaci, analýzy a simulace, a zlepšují plánování, kvalitu a udržitelnost stavebních projektů.

Získejte své BIM soubory během dnů, nikoli týdnů.

Matterport usnadňuje proces vytváření 3D modelů tím, že využívá data z našich přesných záznamů skutečné reality. Naše služba eliminuje potřebu manuálního překladu skenů a poskytuje týmům soubory BIM na úrovni LOD 200, které rychle poskytují počáteční dokumentaci a návrhové prvky.

Zjednodušte proces tvorby modelů ve skutečném stavu.

Přestaňte se zabývat ručním měřením a urychlete proces tvorby modelů ve skutečném stavu díky využití Matterport. S naším řešením generujte mračna bodů s vysokou hustotou a získávejte soubory BIM ve formátu LOD 200. Exportujte soubory ve formátech .E57, .XYZ, .OBJ, .RVT, .IFC, .DWG a získejte pevný základ pro spuštění procesu vývoje modelu. Nebuďte zbytečně zatěžováni měřením a přechodte na moderní a efektivní metodu tvorby modelů ve skutečném stavu. S Matterport získáte přesné a podrobné informace, které vám usnadní proces tvorby modelů a urychlí vaše projekty.

Získejte BIM soubory ze svého Matterport skenu.

Matterport zjednodušuje proces vytváření 3D modelů pomocí dat z našich přesných záznamů skutečné reality. Naše služba eliminuje potřebu ručního překladu skenů a poskytuje týmům soubory BIM o úrovní LOD 200, které urychlují počáteční dokumentaci a návrhové prvky.

Získejte ukázkové datasoubory zdarma!

Stačí kontaktovat náš tým prostřednictvím e-mailu, který najdete na našem webu, a specifikovat, jaké konkrétní ukázky vás zajímají a jak byste je chtěli použít. Naše ukázkové datasoubory vám umožní lépe se seznámit s našimi produkty a jejich potenciálem pro vaše projekty. Získáte tak představu o tom, jak můžete zvýšit produktivitu, zrychlit procesy a dosáhnout vynikajících výsledků ve vaší práci. Nemarněte čas a požádejte o naše ukázkové datasoubory ještě dnes. Těšíme se na vaši zprávu a budeme se snažit co nejdříve vám je poskytnout.

Architektura

Svým skenovacím procesem zachyťte detailní informace o základních součástech vnitřní struktury budovy, jako jsou stěny, dveře, schody a okna. Díky této možnosti získáte komplexní a přesný obraz o těchto prvcích, což vám poskytne pevný základ pro vaši práci. Budete mít detailní a přesný přehled o těchto klíčových prvcích, což vám umožní efektivněji pracovat s dokumentací, návrhy a dalšími aspekty projektu.

Architektura a MEP

Získejte komplexní modely stávajících podmínek, které jsou vytvořeny na základě reálných rozměrů, interiérové architektury a viditelných systémů MEP, včetně, ale neomezeně, mechanických zařízení, potrubí, instalatérských prací a elektrických zásuvek. Tato možnost eliminuje potřebu dohadování se ohledně existujících systémů. Díky těmto modelům získáte přesný a detailní přehled o stávajících podmínkách, což vám umožní plánovat a navrhovat nové prvky s jistotou a minimalizovat případné konflikty se st

Architektura a interiérový nábytek

Rozšiřte své možnosti s pomocí univerzálních modelů nearchitektonických prvků, jako jsou stoly, sedací soupravy, skříně, spotřebiče a nástěnná svítidla. Tento komplexní balíček přidává vašim návrhům hloubku a realismus. Díky těmto modelům získáte širší spektrum prvků a doplňků, které mohou obohatit vaše projekty a přidat jim autentičnost. S tímto rozšířeným balíčkem budete mít více možností při navrhování prostorů a vytváření realistických vizualizací.

Architektura, MEP a interiérový nábytek

Prozkoumejte detaily s komplexním zastoupením interiérové architektury, nábytku a mechanických, elektrických a vodovodních systémů. Zažijte vrchol modelování s přesností digitálního dvojčete Matterport jedna ku jedné. Tento balíček poskytuje zúčastněným stranám bezproblémový start do jejich práce. Umožní vám detailně se ponořit do prostoru, zachytit všechny klíčové prvky a přesně je zobrazit v digitální podobě. S tímto balíčkem budete mít všechny potřebné informace a nástroje pro plánování, navrhování a realizaci projektů s maximální přesností a efektivitou.

Architektura, komplexní MEP a průmyslové prostory

Specializované modely jsou vyvinuty speciálně pro inženýrské pracovní postupy ve složitých strojních a výrobních prostředích. Tyto modely se skvěle hodí pro provozovny, distribuční centra a výrobní zařízení. Inženýři zde mají jednoduchou možnost dokumentovat rozměry, umístění a konfigurace mechanických zařízení a potrubí. Tato specializovaná řešení jim umožňují získat přesné informace potřebné pro plánování, návrhy a efektivní správu strojních a výrobních prostorů.

Architekti, projektanti

BIM data
MatterPak
Pasportizace nemovitostí
Projektová dokumentace
3D sken exteriérů
Zákres nemovitosti
Matterport E57

Realitní kanceláře

3D virtuální prohlídky
Promo video
Letecké fotografie
Vizualizace
2D/3D půdorys
Matterport Axis
Ceník

Investoři,správci nemovitostí

Komerční nemovitosti
Rezidenční nemovitosti
Správa nemovitostí
Restaurace, hotely
Školy, kanceláře
Nemocnice

Veřejný prostor

Parky, naučné stezky
Showroomy

Památky
Galerie
Náměstí
Koupaliště

Kontakt

Čurilla Petr

IČO: 08898537

e-mail: curilla@ivirtual.cz
telefon: +420 724 800 484

Najdete nás v Jihlavě, Brně, Ostravě, Praze a také v Hradci Králové.

© MPgroup 2023