IVIRTUAL.CZ
3d scan, fotografie, video

TO JE AXIS, SEZNAMTE SE

Motorizovaný přípravek pro smartphone usnadňuje více než kdy jindy zachytit více prostoru za kratší dobu s větší přesností. Axis se spáruje s aplikací Matterport Capture pro  iOS i Android. Naučíme vás jak si naskenovat nemovitost rychle, kvalitně a levně.

Získejte plný přístup na vlastní účet Matterport ZDARMA.

Na základě poptávky po aktivaci delší než základních šest měsíců, kterou přináší zpomalení realitního trhu, nabízíme možnost využívat vlastní prostor až pro deset aktivních 3D scanů na cloudovém úložišti Matterport ZDARMA

S pomocí zcela nového motorizovaného přípravku Matterport Axis můžete dosáhnout přesnosti na profesionální úrovni stisknutím tlačítka. Zachyťte jakýkoli prostor. Nyní k dispozici na jakémkoli zařízení.

Dálkový ovladač vám umožní zachytit prostor přesněji a za kratší dobu. Axis vám dává možnost zachycovat menší prostory a to za cenově dostupných podmínek. 

Motorizovaný přípravek poskytuje plynulé skenování a bezproblémovou přesnost na každém kroku.

Vyzkoušejte si Axis.

Matterport Axis včetně účtu zdarma!

Využití nevyužitých zdrojů.

Vy skenujete, my editujeme.

Máme k dispozici více místa, než které jsme schopni z časových důvodů využít. Proto je tedy využíváme například k zapůjčení Axisu makléři, který s ním bude pravidelně skenovat nemovitosti.

Získáte přístup k nové technologii, kterou můžete využít k lepšímu prezentování nemovitostí a zvýšení své konkurenceschopnosti. 

Za symbolickou cenu 1 000 Kč získáte nejen 3D půdorys a 2D půdorys, ale také mnoho fotografií, které vám pomohou prezentovat nemovitost v nejlepším světle.

51WUSK2aweL._AC_SX466_

Skenování nemovitosti pomocí Matterportu sebou sice nese některé výhody, jako například vysokou kvalitu výstupů, ale zároveň vyžaduje také značné úsilí při post produkci.

Vytváření kvalitní virtuální prohlídky, která bude prezentovat vaši nemovitost v nejlepším světle, vyžaduje řadu kroků a znalostí.

Je tedy mnohem efektivnější nechat to na odbornících a věnovat se zároveň jiným činnostem, které jsou pro vás důležitější.

Zapůjčení Matterport Axis je velmi výhodné, zejména pro ty, kteří potřebují skenovat menší nemovitosti. V případě dlouhodobé spolupráce může být cena za jedno skenování velmi přijatelná a úsporná pro obě strany. Navíc, s naší pomocí a poradenstvím, můžete získat profesionální výsledky, aniž byste museli sami investovat do dražšího vybavení nebo pronajímat externí služby.

Díky naším podmínkám a flexibilním plánům je vytváření 3D scanů pomocí přípravku Matterport Axis dostupné i vpřípadě malých bytových jednotek určených k pronájmu. 

Naskenované nemovitosti jsou aktivní po dobu 6 měsíců. Aktivaci lze kdykoliv obnovit. Vaše práce je uložena na cloudu Matterport po dobu 5 let.

V okamžiku, kdy potřebujete znovu inzerovat vám 3D scan opět aktivujeme. Takto si můžete vytvořit databázi vašich nemovitostí, které jsou určeny k pronájmu.

Tak výhodné podmínky zde ještě nebyly.

Virtuální prohlídky jsou určitě užitečné i pro malé byty a garsonky, protože poskytují možnost detailního prozkoumání prostoru a mohou pomoci klientům rozhodnout se rychleji. Uložení práce po dobu 5 let je také užitečnou funkcí, protože to umožňuje zákazníkům kdykoli se k ní vrátit a použít ji znovu.

Editace 3D scanu

1 000 Kč
  • 3D půdorys s popisky
  • 2D půdorys ve formátu JPG *
  • fotografie
  • fotografie PANO 360
  • mattertags - info terčík
  • video trailer
  • vložení popisků dle vaší předlohy *
Popular

Navíc, abychom vám pomohli s využitím těchto skvělých nástrojů, nabízíme vám školení na dálku a poradenství po telefonu. Tímto způsobem se nemusíte obávat neznámé technologie, protože jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme vytvořit co nejlepší výsledek. Celé toto řešení je skvěle vyvážené a poskytuje vám nejen vynikající produkt, ale také komplexní podporu a asistenci.

Axis - ukázka virtualní prohlídky

Matterport Axis – motorizovaný přípravek  s montážním adaptérem pro telefony, který je určen k použití s mobilní aplikací Matterport Capture pro skenování nemovitostí. Prohlédněte si ukázku virtuální prohlídky pořízené mobilním telefonem. Kvalita skenu závisí na množství naskenovaných bodů.

Čím více bodů je naskenováno, tím detailnější a přesnější bude výsledný model. Množství bodů také ovlivňuje, jak dobře bude model fungovat pro různé účely. Pokud například chcete vytvořit virtuální prohlídku, je třeba mít dostatečně detailní model, aby se divák cítil, jako by se skutečně pohyboval v daném prostoru.

Pokud chcete využít model pro plánování rekonstrukce nebo interiérového designu, bude opět třeba mít dostatečně detailní model, aby bylo možné pracovat s přesnými údaji.

Tato aplikace využívá vestavěný fotoaparát v mobilním zařízení a algoritmy pro skenování a vytváření 3D modelů. Při skenování půdorysů pomocí této aplikace se fotoaparát v mobilním zařízení využívá k pořizování fotografií různých částí místnosti, které jsou poté pomocí algoritmů spojeny a vytvoří se z nich 2D nebo 3D půdorys. Kvalita půdorysů závisí na kvalitě fotografií a počtu bodů, které jsou z těchto fotografií vygenerovány. Půdorys vytvořený pomocí mobilního telefonu nemusí být tak detailní a přesný jako ten vytvořený pomocí profesionální kamery Matterport.

Axis - ukázka promo videa

A to není vše! S našimi službami získáte také promo videa z panoramatických fotografií, které dokážeme rozhybat pomocí speciálního softwaru. Tyto videa pak doplníme emotivní melodií, na kterou máme zaplacená autorská práva. Takže pokud chcete zveřejnit vaši nemovitost na platformách jako je You Tube, tak s našimi službami to není problém.

Naše služby jsou skvěle vyvážené a zahrnují mnoho věcí, které ocení jak realitní agenti, tak majitelé nemovitostí. Za jednu cenu získáte nejenom kvalitní půdorys a mnoho fotografií, ale i školení na dálku a poradenství po telefonu, aby vaše použití virtuální prohlídky bylo co nejsnadnější.

Jsme přesvědčeni, že naše služby jsou super výhodné a pomohou vám získat co nejvíce z vaší nemovitosti nebo nabídky pronájmů. Budeme rádi, pokud nás kontaktujete a pomůžeme vám s vaším projektem!

IVIRTUAL.CZ Srázná 177/29, Jihlava 58601

Čurilla Petr - IVIRTUAL

IČO: 08898537
DIČ: NENÍ PLÁTCE DANĚ

e-mail: curilla@ivirtual.cz
telefon: +420 724 800 484

Domanský Pavel - IVIRTUAL

IČO: 438 20 239
DIČ: CZ 5610301213

e-mail: info@ivirtual.cz
telefon: +420 721 826 190

© MPgroup 2023