IVIRTUAL.CZ
3d scan, fotografie, video

Získejte plný přístup na vlastní účet Matterport ZDARMA.

Nabízíme možnost využívat vlastní prostor až pro deset aktivních 3D scanů na cloudovém úložišti Matterport ZDARMA.  Zachyťte jakýkoli prostor. Nyní k dispozici na jakémkoli zařízení. Vytváření kvalitní virtuální prohlídky, která bude prezentovat vaši nemovitost v nejlepším světle, vyžaduje řadu kroků a znalostí. Je tedy mnohem efektivnější nechat to na odbornících a věnovat se zároveň jiným činnostem, které jsou pro vás důležitější.

Díky naším podmínkám a flexibilním plánům je vytváření 3D scanů pomocí přípravku Matterport Axis dostupné i v případě malých bytových jednotek určených k pronájmu. Naskenované nemovitosti jsou aktivní po dobu 6 měsíců. Aktivaci lze kdykoliv obnovit. Vaše práce je uložena na cloudu Matterport po dobu 5 let. V okamžiku, kdy potřebujete znovu inzerovat vám 3D scan opět aktivujeme.

Takto si můžete vytvořit databázi vašich nemovitostí, které jsou určeny k pronájmu. Tak výhodné podmínky zde ještě nebyly. Virtuální prohlídky jsou určitě užitečné i pro malé byty a garsonky, protože poskytují možnost detailního prozkoumání prostoru a mohou pomoci klientům rozhodnout se rychleji. Uložení práce po dobu 5 let je také užitečnou funkcí, protože to umožňuje zákazníkům kdykoli se k ní vrátit a použít ji znovu.

Naučíme vás jak naskenovat nemovitost rychle, kvalitně a levně.

Matterport Axis – motorizovaný přípravek  s montážním adaptérem pro telefony, který je určen k použití s mobilní aplikací Matterport Capture pro skenování nemovitostí. Motorizovaný přípravek pro smartphone usnadňuje více než kdy jindy zachytit více prostoru za kratší dobu s větší přesností. 

Axis se spáruje s aplikací Matterport Capture pro  iOS i Android. S pomocí zcela nového motorizovaného přípravku Matterport Axis můžete dosáhnout přesnosti na profesionální úrovni stisknutím tlačítka. Zachyťte jakýkoli prostor. Nyní k dispozici na jakémkoli zařízení.

Dálkový ovladač vám umožní zachytit prostor přesněji a za kratší dobu. Axis vám dává možnost zachycovat menší prostory a to za cenově dostupných podmínek. Motorizovaný přípravek poskytuje plynulé skenování a bezproblémovou přesnost na každém kroku.

Vyzkoušejte si Axis. Vy skenujete, my editujeme.  Matterport Axis včetně účtu zdarma! Máme k dispozici více místa, než které jsme schopni z časových důvodů využít. Proto je tedy využíváme například k zapůjčení Axisu makléři, který s ním bude pravidelně skenovat nemovitosti. Získáte přístup k nové technologii, kterou můžete využít k lepšímu prezentování nemovitostí a zvýšení své konkurenceschopnosti.

Za symbolickou cenu 1 000 Kč získáte nejen 3D půdorys a 2D půdorys, ale také mnoho fotografií, které vám pomohou prezentovat nemovitost v nejlepším světle.

Vy skenujete, my editujeme. Zapůjčení Matterport Axis je velmi výhodné, zejména pro ty, kteří potřebují skenovat menší nemovitosti. V případě dlouhodobé spolupráce může být cena za jedno skenování velmi přijatelná a úsporná pro obě strany. Navíc, s naší pomocí a poradenstvím, můžete získat profesionální výsledky, aniž byste museli sami investovat do dražšího vybavení nebo pronajímat externí služby.

Prohlédněte si ukázku virtuální prohlídky pořízené mobilním telefonem. Kvalita skenu závisí nejenom na množství naskenovaných bodů, ale také na kvalitní optice a výkonném procesoru v telefonu.

Kvalita půdorysů závisí na kvalitě fotografií a počtu bodů, které jsou z těchto fotografií vygenerovány. Půdorys vytvořený pomocí mobilního telefonu nemusí být tak detailní a přesný jako ten vytvořený pomocí profesionální kamery Matterport.

Axis – ukázka promo videa.
A to není vše! S našimi službami získáte také promo videa z panoramatických fotografií, které dokážeme rozhýbat pomocí speciálního softwaru. Tyto videa pak doplníme emotivní melodií, na kterou máme zaplacená autorská práva. Takže pokud chcete zveřejnit vaši nemovitost na platformách jako je You Tube, tak s našimi službami to není problém.

Přehrát video
Přehrát video

Jsme přesvědčeni, že naše služby jsou super výhodné a pomohou vám získat co nejvíce z vaší nemovitosti nebo nabídky pronájmů. Budeme rádi, pokud nás kontaktujete a pomůžeme vám s vaším projektem!

Editace 3D scanu - AXIS

1 000 Kč
  • 3D půdorys s popisky
  • 2D půdorys ve formátu JPG *
  • fotografie
  • fotografie PANO 360
  • mattertags - info terčík
  • video trailer
  • vložení popisků dle vaší předlohy *

Naše služby jsou skvěle vyvážené a zahrnují mnoho věcí, které ocení jak realitní agenti, tak majitelé nemovitostí. Za jednu cenu získáte nejenom kvalitní půdorys a mnoho fotografií, ale i školení na dálku a poradenství po telefonu, aby vaše použití virtuální prohlídky bylo co nejsnadnější.

Jsme přesvědčeni, že naše služby jsou super výhodné a pomohou vám získat co nejvíce z vaší nemovitosti nebo nabídky pronájmů. Budeme rádi, pokud nás kontaktujete a pomůžeme vám s vaším projektem!

Architekti, projektanti

BIM data
MatterPak
Pasportizace nemovitostí
Projektová dokumentace
3D sken exteriérů
Zákres nemovitosti
Matterport E57

Realitní kanceláře

3D virtuální prohlídky
Promo video
Letecké fotografie
Vizualizace
2D/3D půdorys
Matterport Axis
Ceník

Investoři,správci nemovitostí

Komerční nemovitosti
Rezidenční nemovitosti
Správa nemovitostí
Restaurace, hotely
Školy, kanceláře
Nemocnice

Veřejný prostor

Parky, naučné stezky
Showroomy

Památky
Galerie
Náměstí
Koupaliště

Kontakt

Čurilla Petr

IČO: 08898537

e-mail: curilla@ivirtual.cz
telefon: +420 724 800 484

Najdete nás v Jihlavě, Brně, Ostravě, Praze a také v Hradci Králové.

© MPgroup 2023