IVIRTUAL.CZ
3d scan, fotografie, video

Vy prodávejte, my se postaráme o prezentaci!

Dejte svým klientům najevo, že se něco výjimečného chystá! Nemáte zkušenosti s editací videa? To nevadí! S naším promo videem získáte veškerou pozornost, kterou si vaše nemovitost zaslouží. Ať už se jedná o prodej, pronájem nebo prezentaci nemovitostí.  S upoutávkou před vlastní inzercí získáte jejich pozornost a vzbudíte zájem. Budujete očekávání a nabízíte první příležitost být mezi těmi, kdo uvidí nové nabídky jako první!

Realitní kanceláři nabízíme neodolatelná promo videa z vašich vlastních skenů!

Využívejte svou kameru na 100%.  Ať už máte Matterport Axis, Matterport Pro2 nebo Matterport Pro3. Náš tým s vášich skenů vytvoří hezká promo videa, která nadchnou vaše klienty.

Je to velmi jednoduché!

  • Vy pořídíte sken nemovitosti pomocí vašeho skenovacího zařízení Matterport Axis, Matterport Pro2 nebo Matterport Pro3. Jakmile máte hotový 3D sken, jednoduše nám pošlete odkaz nebo soubor, ve kterém je uložen váš sken.
  • Náš tým se postará o editaci a tvorbu promo videa. Upozorníme na klíčové prvky nemovitosti, dodáme poutavou hudbu a grafiku a zajistíme, aby video bylo úchvatné a profesionální.
  • Během několika dnů vám zašleme hotové promo video z vašeho skenu. Můžete si ho přehrát, sdílet a použít pro prezentace vašich nemovitostí.

A to je celé! Zaujměte klienty skvělými prezentacemi svých nemovitostí. Využijte sílu vašich skenů a my vytvoříme poutavá promo videa, která upoutají pozornost a zaujmou zákazníky. Profesionální editoři přidají grafiku, emotivní melodie a titulky, aby vaše nabídka zazářila.

Přehrát video
Přehrát video
Přehrát video

Při vytváření vašeho videa máte možnost vybrat si podkladovou melodii z naší široké nabídky.

I když na našem webu najdete pouze vzorek nejoblíbenějších skladeb, můžeme vám poskytnout širší výběr na vyžádání. Ať už máte rádi rock, pop, nebo jste fandové tvrdší muziky, máme pro vás připravené kousky, které vašemu videu dodají tu správnou atmosféru. Pokud hledáte energickou hudbu nebo klidnou klavírní skladbu, máme pro vás to pravé. Navíc si můžete být jisti, že veškerá hudba je pečlivě vybrána a chráněna autorským právem, takže si můžete být jisti, že váš obsah je v bezpečí a legální.”

A to vše za cenu, kterou si můžete dovolit.

Naše krátká promo videa z fotografií a 3D skenů jsou ideální pro realitní makléře, kteří chtějí před začátkem inzerce zaujmout potenciální zákazníky. S jednoduchou grafikou a líbivou melodií, kterou si vyberete, můžeme doplnit i záběry z dronu, které ukazují okolní krajinu a výhledy, a dokonce vlastní komentář, který bude vystihovat kouzlo daného domova. Dejte svým klientům to nejlepší – ukážete jim, že už teď máte pro ně připravený domov snů. Video může být v délce od 1 minuty až 3,5 minuty. Délka videa může být upravena podle vašich potřeb a požadavků. To umožňuje větší flexibilitu a možnost vytvoření videa, které nejlépe vyhovuje potřebám konkrétního inzerátu.

Architekti, projektanti

BIM data
MatterPak
Pasportizace nemovitostí
Projektová dokumentace
3D sken exteriérů
Zákres nemovitosti
Matterport E57

Realitní kanceláře

3D virtuální prohlídky
Promo video
Letecké fotografie
Vizualizace
2D/3D půdorys
Matterport Axis
Ceník

Investoři,správci nemovitostí

Komerční nemovitosti
Rezidenční nemovitosti
Správa nemovitostí
Restaurace, hotely
Školy, kanceláře
Nemocnice

Veřejný prostor

Parky, naučné stezky
Showroomy

Památky
Galerie
Náměstí
Koupaliště

Kontakt

Čurilla Petr

IČO: 08898537

e-mail: curilla@ivirtual.cz
telefon: +420 724 800 484

Najdete nás v Jihlavě, Brně, Ostravě, Praze a také v Hradci Králové.

© MPgroup 2023