IVIRTUAL.CZ
3d scan, fotografie, video

Dejte svým klientům najevo, že se něco výjimečného chystá! Nemáte zkušenosti s editací videa? To nevadí! S naším promo videem získáte veškerou pozornost, kterou si vaše nemovitost zaslouží. Ať už se jedná o prodej, pronájem nebo prezentaci nemovitostí.  S upoutávkou před vlastní inzercí získáte jejich pozornost a vzbudíte zájem. Budujete očekávání a nabízíte první příležitost být mezi těmi, kdo uvidí nové nabídky jako první!

Vy prodávejte, my se postaráme o prezentaci!

Využívejte svou kameru na 100%.  Ať už máte Matterport Axis, Matterport Pro2 nebo Matterport Pro3. Náš tým s vášich skenů vytvoří hezká promo videa, která nadchnou vaše klienty.

Je to velmi jednoduché!

  1. Vy pořídíte sken nemovitosti pomocí vašeho skenovacího zařízení Matterport Axis, Matterport Pro2 nebo Matterport Pro3.

  2. Jakmile máte hotový sken, jednoduše nám pošlete odkaz nebo soubor, ve kterém je uložen váš sken.

  3. Náš tým se postará o editaci a tvorbu promo videa. Upozorníme na klíčové prvky nemovitosti, dodáme poutavou hudbu a grafiku a zajistíme, aby video bylo úchvatné a profesionální.

  4. Během několika dnů vám zašleme hotové promo video z vašeho skenu. Můžete si ho přehrát, sdílet a použít pro prezentace vašich nemovitostí.

A to je celé! Realitní kanceláři nabízíme neodolatelná promo videa z vašich vlastních skenů! Zaujměte klienty skvělými prezentacemi svých nemovitostí. Využijte sílu vašich skenů a my vytvoříme poutavá promo videa, která upoutají pozornost a zaujmou zákazníky. Profesionální editoři přidají grafiku, emotivní melodie a titulky, aby vaše nabídka zazářila.

IVIRTUAL.CZ Srázná 177/29, Jihlava 58601

Čurilla Petr - IVIRTUAL

IČO: 08898537
DIČ: NENÍ PLÁTCE DANĚ

e-mail: curilla@ivirtual.cz
telefon: +420 724 800 484

Domanský Pavel - IVIRTUAL

IČO: 438 20 239
DIČ: CZ 5610301213

e-mail: info@ivirtual.cz
telefon: +420 721 826 190

© MPgroup 2023