IVIRTUAL.CZ
3d scan, fotografie, video

Zákres vizualizace do fotografií pro autentickou prezentaci nemovitostí

Při prezentaci budoucího stavu nemovitosti mají zákresy vizualizace do fotografií klíčové místo, zejména při prodeji novostaveb a rekonstrukcí domů. Tyto vizualizace umožňují přesně prezentovat navrhovanou nemovitost v jejím kontextu okolí, ať už ve stávající zástavbě nebo na konkrétním pozemku.

Pro tvorbu zákresů do fotografií je skutečně klíčové získat co nejpřesnější zadání a informace o budoucím vzhledu nemovitosti nebo případných požadovaných úpravách. Vizualizace do fotografií je vytvořena na základě vašich konkrétních požadavků. Tyto podrobnosti nám umožní vytvořit autentickou a realistickou prezentaci navrhované nemovitosti.

Naše společnost nabízí komplexní služby v oblasti prodeje nemovitostí a jsme připraveni vám pomoci s prezentací vaší nabízené nemovitosti.

Naše zákresy do fotografií jsou profesionální a autentické,  ať už pochází z leteckých záběrů pořízených dronem nebo z fotografií pořízených z vašeho vlastního fotoaparátu.  Naše firma nabízí komplexní služby při prodeji nemovitostí, a jsme rádi, že vám můžeme pomoci s prezentací navrhované nemovitosti.

Jsme odborný tým, který se specializuje na tvorbu autentických vizualizací, a nabízíme komplexní podporu při prodeji nemovitostí. S důrazem na kvalitu a preciznost vám pomůžeme s prezentací nemovitosti. Rádi vám poskytneme komplexní řešení při prodeji nemovitostí.

Architekti, projektanti

BIM data
MatterPak
Pasportizace nemovitostí
Projektová dokumentace
3D sken exteriérů
Zákres nemovitosti
Matterport E57

Realitní kanceláře

3D virtuální prohlídky
Promo video
Letecké fotografie
Vizualizace
2D/3D půdorys
Matterport Axis
Ceník

Investoři,správci nemovitostí

Komerční nemovitosti
Rezidenční nemovitosti
Správa nemovitostí
Restaurace, hotely
Školy, kanceláře
Nemocnice

Veřejný prostor

Parky, naučné stezky
Showroomy

Památky
Galerie
Náměstí
Koupaliště

Kontakt

Čurilla Petr

IČO: 08898537

e-mail: curilla@ivirtual.cz
telefon: +420 724 800 484

Najdete nás v Jihlavě, Brně, Ostravě, Praze a také v Hradci Králové.

© MPgroup 2023